Jedyna taka multiwycieczka w stolicy! Trzy współpracujące ze sobą typowo warszawskie miejsca, przestrzenie, wydarzenia, firmy i historie! Poczuj Warszawę bardziej – miej po prostu „Warszawski Dzień”!

warszawski dzien - logaDeyna, Brychczy, Boruc, Pazdan pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty. Odwiedź stadion Legii i stwórz swoją historię w tym wyjątkowym miejscu! Spędź czas na najsławniejszej i najgłośniejszej trybunie kibiców Legii Warszawa – „Żylecie”. Zrób zdjęcie przy ławkach rezerwowych, zobacz skąd piłkarze wychodzą na murawę oraz poznaj „Galerię Mistrzów”. Odwiedź piłkarską szatnię i zobacz strefę pracy dziennikarzy.

Potem wsiądź do retro Nysy 522 i zmień sposób patrzenia na Warszawę z okien zabytkowego samochodu. Charakterystyczny warkot silnika, układ siedzeń sprzyjający integracji pasażerów i warszawskie anegdoty umilą czas podczas przejazdu. Adventure Warsaw to po prostu organizacja przygód w Warszawie – nie ma nudy, musi się dziać!

Prestiżowe gonitwy, niepowtarzalna atmosfera, przyroda i architektura sprawiają, że Tor Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu to jeden z najpiękniejszych torów na świecie. Zaprojektowany w dwudziestoleciu międzywojennym przez wybitnego architekta II Rzeczpospolitej Zygmunta Plater-Zyberka został otwarty w czerwcu 1939 roku. Spędź kilka chwili z dala od wielkomiejskiego zgiełku, odpocznij, i równocześnie przeżyj sportowe emocje związane z rywalizacją dżokejów i koni na torze.

UWAGA: Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec obowiązuje dress code – informacje szczegółowe tutaj (kliknij).

Harmonogram wycieczki:

11:55 – początek wycieczki – zbiórka gości pod herbem, przy recepcji głównej stadionu Legii Warszawa

12:00 – 13:30 – zwiedzanie Stadionu Miejskiego z przewodnikiem (Legia Warszawa)

13:30 – 14:30 – przejazd zabytkową Nysą 522 po Warszawie ze stadionu Legii Warszawa na Tor Wyścigów Konnych Służewiec (Adventure Warsaw)

14:30 – pozostawienie gości na torze i udział w dniu wyścigowym (Tor Wyścigów Konnych Służewiec) – zakończenie wycieczki (goście spędzają dowolny czas na torze)

Czas trwania: minimum 3 godziny

Język: polski

Mapa muzeum

Cena: 50 zł brutto za osobę (nie ma biletów ulgowych)

Cena zawiera:

- bilet na zwiedzanie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z przewodnikiem w języku polskim (max 1,5 godziny)

- szalony przejazd retro Nysą 522 ze stadionu na tor wyścigów konnych (max 1 godzina)

- bilety wejściowe i udział w gonitwie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (bez ograniczeń czasowych)

Cena nie zawiera:

- transferu powrotnego z toru wyścigów

Terminy wycieczek:

- 8 lipca (godz. 11:55) >KUP BILET<  

- 29 lipca (godz. 11:55) >KUP BILET<  

- 5 sierpnia (godz. 11:55)  (sprzedaż jeszcze niedostępna) 

- 19 sierpnia (godz. 11:55)  (sprzedaż jeszcze niedostępna)

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona! Na każdy termin dostępnych jest tylko 7 miejsc.