Informacje ogólne

Start: godz. 10:00

Cena: 189 zł od osoby

Dostępność: poniedziałek, czwartek, sobota

Języki do wyboru: angielski

Czas trwania: 4h

Transport zabytkową Nyską 522

Odbiór i odstawienie gości

Fascynująca wycieczka dla tych, którzy są po raz pierwszy lub kolejny w Warszawie i mają ochotę na coś więcej niż zwykłe zwiedzanie! Pasjonaci eksploracji miast, ta wycieczka jest dla Was! Zajrzymy z miejskie zaułki, odwiedzimy obie strony Wisły i poznamy Stolicę o wielu twarzach. Do transportu posłuży nam zabytkowa Nysa 522.

Dzięki tej wyprawie zrozumiesz jakim miastem jest dzisiejsza Warszawa i jaki jest jej rodowód. Zaskoczymy Cię mało znanymi anegdotami o historii miasta i Polski. Towarzyszem Twojej przygody będzie profesjonalny i zakręcony przewodnik, „warszawski lokals”, przed którym miasto nie ma tajemnic. Gwarantujemy dużo śmiechu, brak nudy oraz trochę intryg. Zadbamy też o Twój żołądek, na posiłek zatrzymamy się w najlepszym Warszawskim barze mlecznym.

Wyrusz z nami po nowe doświadczenia, po przygodę, warszawską przygodę! Wskakuj do Nyski!

Zaczniemy z placu Grzybowskiego, który jest epicentrum stołecznych kontrastów – od przedwojennych budynków, przez relikty komunizmu, po nowoczesne wieżowce z przyszłości. Odkryjesz tajemnice warszawskich podwórek, zajrzymy w bramy by poczuć powiew innego miasta ukrytego przed oczami zwykłych turystów. Poznasz miejsca, w których spotykają się mieszkańcy Warszawy, zobaczysz gdzie goszczą się hipsterzy a także pasjonaci natury. Odsłonimy tajemnice Wisły. Za to na Pradze dotkniesz budynków, które przetrwały wojny, doświadczysz historii.

path 12

#WarszawaUkryta #WaszawaNieznana #BarMleczny #Warszawa #wycieczka #citybreak 

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

Loading...

lub telefonicznie

+48 664 828 243
+48 515 908 505

Pon-Pt, 9:00-17:00

Dodatkowe informacje

Wycieczka jest łączona z innymi turystami nie jest prywatna. Każdą wycieczką opiekuje się przewodnik. Jeśli jesteś pojedynczym/ą turystą/ką prosimy o kontakt przed rezerwacją.
2 osoby, tyle wystarczy by Nyska ruszyła w miasto, ponadto kierowca nie może wziąć na pokład więcej niż 7 turystów. Takie są przepisy...
Nasze samochody Nysa 522 nie mają klimatyzacji, są zabytkowe. Za to zimą są wyposażone w ogrzewanie.
Nasze samochody Nysa 522 nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, przepisy ruchu drogowego dopuszczają brak pasów w tego typu autach.
Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczka będziemy się również poruszać pieszo.
Bardzo rzadko mamy taką sytuację, ale jeśli nastąpi zawsze zwracamy całą zapłaconą kwotę i proponujemy inny termin.

Oczywiście, że tak. Znajdziesz tą opcję w formularzu rezerwacji. Lista miejsc (kliknij tutaj)

Jeśli masz alergię pokarmową lub inną która może wpłynąć na Twój komfort prosimy daj nam znać przed rezerwacją, postaramy dostosować się do Twojej przypadłości.
W przypadku wycieczki z transportem Nyską kierowca bierze na pokład dzieci jeśli są pod opieką osoby pełnoletniej, oraz jeśli są wzrostu wyższego niż 150 cm.

Adventure Warsaw

ul. Mińska 25a/111 „Soho Factory”

Godziny pracy biura: Pon-Pt, 9:00-17:00

Kontakt:

office@adventurewarsaw.pl

Dział Wycieczek

+48 664 828 243 lub 

+48 515 908 505

Dział Gier Miejskich 

+48 511 048 448

Muzeum Życia w PRL

ul. Piękna 28/34 (Plac Konstytucji – wejście na prawo od KFC)

tel +48 511 044 808

biuro@mzprl.pl

mzprl.pl

Odwiedź nas na Facebooku