Informacje ogólne

Cena wynajmu
już od 2 000 PLN

Cena wycieczki
już od 3 000 PLN

Ilość osób: od 2 do 400 osób

Dostępność: codziennie

Elastyczne godziny startu

Możesz zabrać na pokład postaci z epoki

Dostępny lokalny poczęstunek

Zabytkowe autobusy to kawał warszawskiej historii! Przetransportują Twoją grupę nie tylko z punktu A do Z, ale także przeniosą Was w czasie, w unikatowe doświadczenie, które sprawi, że Twoja grupa jeszcze lepiej zapamięta pobyt w Warszawie!

Ogórki to kawał warszawskiej historii na kołach, a nie jakaś bujda na resorach!

Nasza flota jest gotowa na grupy od 2 aż do 400 osób. Do dyspozycji mamy kilka zabytkowych retro autobusów! Zacznijmy od perełki: czerwonego Chaussona z lat 40-tych, który jako pierwszy wyjechał na ulice powojennej Warszawy. Zauroczy Was elegancki San polskiej produkcji. Wreszcie na szlak mogą ruszyć Jelcze, czyli słynne PRL-owskie Jelcze „Ogórki”, i autobusy przełomu – węgierskie Ikarusy, królowie stołecznych ulic.

Wzbogać przejazd!

Lubimy działać nietuzinkowo - weź na pokład:

Akordeonistę. Warkot silnika to nie jedyna muzyka, jaką goście usłyszą podczas podróży. Może do nas dołączyć akordeonista, który ubarwi podróż klasycznymi nutami z epoki.

Panią Halinkę. "Komu, komu chleba ze smalcem bo idę do domu!" - Halinka nakarmi i napoi naszych Gości, zrobi to z charakterem i animuszem.

Innych bohaterów Warszawskich ulic. Mamy istny bank wypróbowanych Warszawskich charakterów – cwaniaków, milicjantów, budowlańców i innych artystów.

chausson_1chausson_2

Chausson AH48

Ogorek1Ogorek2

Jelcz Ogórek

san_1san_2

San H100

ikarus_1ikarus_2

Ikarus

#Chausson #Jelcz #Ogórek #San #Ikarus #retroBus #zabytkowyAutobus #przygoda #Warszawa

Wybierz i zarezerwuj transport

Napisz do nas

    lub zadzwoń

    +48 664 828 243

    Pon-Pt, 9:00-17:00