Informacje ogólne

Cena: od 20 PLN od osoby

Dostępność: Czwartek godz. 18:00

Miejsce spotkania: Hard Rock Cafe przed CH Złote Tarasy

Język: polski

Czas trwania: 2,5-3 godziny

Nie ma w Europie drugiej stolicy, której centrum podlegałoby tak gwałtownym i częstym zmianom. Na spacerze przejdziemy przez dwieście lat burzliwej historii warszawskiego śródmieścia.


Spośród nowoczesnej zabudowy, odsłonimy pamiątki po gęsto zabudowanej kamienicami dzielnicy z epoki rewolucji przemysłowej. Znajdziemy ślady jej zniszczenia oraz sprawdzimy co zostało z powojennych marzeń o idealnym, socjalistycznym mieście wypełnionym szerokimi arteriami i blokowiskami.
Na końcu dotrzemy do Ronda Daszyńskiego, by porozmawiać o najnowszej przemianie tej części Warszawy - w Manhattan Europy Wschodniej.

MSWiA

Zapraszamy do Miejskiej Strefy Wycieczek i Animacji na Placu Konesera. Jesteśmy tu całe wakacje. Za darmo możesz zobaczyć naszą wystawę PRL, pograć w gry uliczne z naszym animatorem oraz zabrać się na jedną z naszych wycieczek. 

autyzm (4)101648188_141284957524839_5547539081325445120_o

#spacer z przewodnikiem #Centrum#Stare Miasto #Muranów#murale#Praga#Łazienki

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

lub telefonicznie

+48 664 828 243 
+48 606 225 525

Pon-Pt, 9:00-17:00

Dodatkowe informacje

Na wycieczkach używamy aplikacji UNITI do cyfrowej transmisji głosu, co umożliwia zachowanie dystansu... prawdę mówiąc, dzięki temu systemowi możecie słyszeć naszego przewodnika siedząc w kawiarni w Tokio 🙂 Dlatego zabierzcie ze sobą telefon umożliwiający ściąganie aplikacji oraz - ze względów sanitarnych - własne słuchawki Dzięki temu NIE NARUSZAMY OBOSTRZEŃ WYNIKAJĄCYCH Z ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO
Ze względu na Wasz komfort ograniczyliśmy liczbę uczestników do 25 osób na jeden spacer, więc rezerwujcie za wczasu!
Bardzo rzadko mamy taką sytuację, ale jeśli nastąpi zawsze zwracamy całą zapłaconą kwotę i proponujemy inny termin.
Nie ma obowiązku zakładania masek na otwartym powietrzu ale lepiej ze sobą zabrać, bo możemy wchodzić do środka niektórych obiektów, a wtedy jest to wymagane.
Robimy częste przystanki, więc raczej tak:) Ale najlepiej dopasuj temat do wieku dziecka, dlatego szczególnie zapraszamy na spacer dla dzieci po Starym Mieście w niedzielę o 9 rano!
Nie boimy się wody, bo nie jesteśmy z cukru:) Zabierzcie ze sobą parasolkę!