Informacje ogólne

Cena: już od 850 PLN za wycieczkę

Dostępność: codziennie

Elastyczne godziny startu

Języki do wyboru: EN | ES | IT | FR | DE | RU | PL

Czas trwania: 3-4 godziny

Transport zabytkową Nyską 522

Plac Grzybowski to miejsce, gdzie zobaczymy ostatnią ulicę Getta i Synagogę Nożyków. Zwrócimy uwagę na zachowany odcinek muru Getta, a następnie przejedziemy na miejsce dawnej kładki pieszej na skrzyżowaniu ulic Chłodnej i Żelaznej.

Dziś to miejsce gdzie spotykają się kompletnie różne epoki.

Potem udamy się pod nowo otwarty budynek Muzeum Historii Żydów Polskich i zobaczymy Pomnik bohaterów Getta, Miłą 18 – bunkier Anielewicza oraz Umschlagplatz. Odnajdziemy także miejsce na Placu Bankowym, gdzie znajdowała się największa Synagoga w Warszawie.

Jeśli chcesz możesz zdecydować się na:

  • zamianę Nyski na retro autobus Ogórek, nowoczesnego busa lub autokar

 

1_Warszawa-zydowska

#historia #Żydzi #Getto #Synagoga #POLIN #Umschlagplatz

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

lub telefonicznie

+48 664 828 243 
+48 515 908 505

Pon-Pt, 9:00-17:00

Dodatkowe informacje

Nasze samochody Nysa 522 nie mają klimatyzacji, są zabytkowe. Za to zimą są wyposażone w ogrzewanie. Pamiętaj, że jeśli chcesz możesz zmienić środek transportu na nowoczesnego busa. Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczka będziemy się również poruszać pieszo.
Nasze samochody Nysa 522 nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, przepisy ruchu drogowego dopuszczają brak pasów w tego typu autach.
Bardzo rzadko mamy taką sytuację, ale jeśli nastąpi zawsze zwracamy całą zapłaconą kwotę i proponujemy inny termin.
Oczywiście, że tak. Napisz nam o tym.
Jeśli masz alergię pokarmową lub inną, która może wpłynąć na Twój komfort prosimy daj nam znać przed rezerwacją, postaramy dostosować się do Twojej przypadłości.
W przypadku wycieczki z transportem Nyską kierowca bierze na pokład dzieci jeśli są pod opieką osoby pełnoletniej, oraz jeśli są wzrostu wyższego niż 150 cm.
Oczywiście, że tak. Napisz nam o tym.