Informacje ogólne

Start: godz. 10:00

Cena: 500 zł = Bon turystyczny

Dostępność: codziennie

Język: polski / angielski

Czas trwania: 3 godziny

Transport zabytkową Nyską 522

Miejsce spotkania: odbiór z dowolnego miejsca

Zrealizuj swój bon turystyczny i odkryj Warszawę na pokładzie zabytkowej Nysy 522. Na pokład nyski możesz zabrać nawet do 7 osób! W ramach wycieczki odwiedzisz również Muzeum Życia w PRL.

Odkryj przedwojenne Śródmieście, ślady żydowskiej Warszawy, idee odbudowy miasta po II Wojnie Światowej oraz nowoczesną i zieloną twarz stolicy. Przez miasto pojedziemy samochodem rodem z PRL - zabytkową Nysą 522. Przez zawiłe historie i meandry XX wieku poprowadzi Was profesjonalny i wyedukowany przewodnik.

Odkryj Warszawę i rusz z nami przez miasto pełne historii!

Na początek wprowadzimy Was w historię i klimat miasta na Placu Grzybowskim. Następnie odkryjemy Warszawski Manhattan wraz z Pałacem Kultury i Nauki, poczym cofniemy się w czasie do przedwojennego Śródmieścia. Zobaczymy reprezentacyjną dzielnicę wokół Aleii Ujazdowskich a przy tym domki fińskie na Jazdowie. Pojedziemy na plac Konstytucji by poznać MDM (Marszałkowska Dzielnicę Mieszkaniową) wykonaną według ideologii komunistycznej. Na koniec odwiedzimy jedne w Warszawie Muzeum Życia w PRL. Zajrzymy tam do prawdziwego mieszkania, zobaczymy filmy propagandowe, poznamy, czym żyli mieszkańcy Warszawy a na koniec usiądziemy w zrekonstruowanej kawiarni prosto z PRL-u. Dla wszystkich dzieci na pokładzie lody bambino gratis!

Powyższy program to tylko nasza sugestia. To jest prywatna wycieczka dla Was i możemy dopasować program do Waszych potrzeb!

Adventure_Warsaw_Nyski-302_sladami_kimunizmu

#bon turystyczny #zabytki #odkryj Warszawę #PRL #Warszawa #wycieczka #citybreak 

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

lub telefonicznie

+48 664 828 243 +48 606 225 525

Pon-Pt, 9:00-17:00

Dodatkowe informacje

Wycieczka jest łączona z innymi turystami nie jest prywatna. Każdą wycieczką opiekuje się przewodnik. Jeśli jesteś pojedynczym/ą turystą/ką prosimy o kontakt przed rezerwacją.
2 osoby, tyle wystarczy by Nyska ruszyła w miasto, ponadto kierowca nie może wziąć na pokład więcej niż 7 turystów. Takie są przepisy...
Nasze samochody Nysa 522 nie mają klimatyzacji, są zabytkowe. Za to zimą są wyposażone w ogrzewanie.
Nasze samochody Nysa 522 nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, przepisy ruchu drogowego dopuszczają brak pasów w tego typu autach.
Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczka będziemy się również poruszać pieszo.
Bardzo rzadko mamy taką sytuację, ale jeśli nastąpi zawsze zwracamy całą zapłaconą kwotę i proponujemy inny termin.
Oczywiście, że tak. Znajdziesz tą opcję w formularzu rezerwacji. Lista miejsc (kliknij tutaj)
Jeśli masz alergię pokarmową lub inną która może wpłynąć na Twój komfort prosimy daj nam znać przed rezerwacją, postaramy dostosować się do Twojej przypadłości.
W przypadku wycieczki z transportem Nyską kierowca bierze na pokład dzieci jeśli są pod opieką osoby pełnoletniej, oraz jeśli są wzrostu wyższego niż 150 cm.

Adventure Warsaw

ul. Mińska 25a/111 „Soho Factory”

Work hours: Mon-Fr, 9:00-17:00

Visit us on Facebook