Informacje ogólne

Start: godz. 12:30 

Cena: 70 zł od osoby

Dostępność: sobota, niedziela przez całe wakacje

Język: polski

Czas trwania: 2 godziny

Transport zabytkową Nyską 522

Miejsce spotkania: Muzeum Życia w PRL- Piękna 28/34

Najlepsza wycieczka dla wszystkich, którzy są po raz pierwszy w Warszawie! Pokażemy Ci najważniejsze miejsca w Stolicy. Nic, co interesujące nie umknie naszej uwadze. Na zwiedzanie proponujemy jedyny taki środek transportu w tym mieście: vintage Nysę 522, czyli przestronny i bardzo retro minivan, który kiedyś jeździł po polskich ulicach. Wprowadzimy Cię w dzieje miasta i Polski, zalejemy Was morzem arcyciekawych historii z życia wziętych. Co najważniejsze, zrobi to profesjonalny przewodnik, który jest po prostu warszawskim lokalsem. Z nami zobaczysz najważniejsze zabytki Warszawy, odwiedzisz główne place, poznasz znanych warszawiaków i wydarzenia z historii miasta. Nie zanudzimy Cię! Informacje przedstawiamy w postaci anegdot, które same wchodzą do głowy.

Wycieczka jest przygodą, tak jak przygodą jest nasze miasto.

Startujemy na Placu Konstytucji- miejscu symbolizującym nową, powojenną Warszawę. Krok po kroku, będziemy cofać się w czasie. Najpierw, jadąc Alejami Ujazdowskimi poznamy okolice Sejmu i najbardziej reprezentacyjny trakt miasta. Następnie zatrzymamy się przy rondzie de Gaulla, gdzie poznacie historię słynnej warszawskiej palmy, Nowego Światu i dawnej siedziby PZPR. Przejedziemy przez centrum, nie omijając Pałacu Kultury i Nauki by znaleźć się na Placu Piłsudskiego. Tu symbole przeszłości mieszają się z najnowszą historią Polski. Następnie przejedziemy przez Plac Teatralny do Placu Krasińskich, gdzie zobaczymy pomnik Powstania Warszawskiego. Ostatnim przystankiem będzie Plac Zamkowy, gdzie wprowadzimy gości w historię warszawskiej Starówki. A to wszystko w 2 godziny! Można? Sami się przekonajcie!

warszawaprzedewszystkim2

#staremiasto #traktkrólewski #thebestof #chopin #żydowska #historia #zabytki #śródmieście #citybreak 

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

lub telefonicznie

+48 664 828 243
+48 606 225 525

Pon-Pt, 9:00-17:00

Dodatkowe informacje

Wycieczka jest łączona z innymi turystami nie jest prywatna. Każdą wycieczką opiekuje się przewodnik. Jeśli jesteś pojedynczym/ą turystą/ką prosimy o kontakt przed rezerwacją.
Kierowca nie może wziąć na pokład więcej niż 7 turystów. Takie są przepisy... Jeśli jest Was więcej będziecie rozdzieleni na kilka Nys.
Nasze samochody Nysa 522 nie mają klimatyzacji, są zabytkowe. Za to zimą są wyposażone w ogrzewanie.
Nasze samochody Nysa 522 nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, przepisy ruchu drogowego dopuszczają brak pasów w tego typu autach.
Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczka będziemy się również poruszać pieszo.
Bardzo rzadko mamy taką sytuację, ale jeśli nastąpi zawsze zwracamy całą zapłaconą kwotę i proponujemy inny termin.

Oczywiście, że tak. Znajdziesz tą opcję w formularzu rezerwacji. Lista miejsc (kliknij tutaj)

Jeśli masz alergię pokarmową lub inną która może wpłynąć na Twój komfort prosimy daj nam znać przed rezerwacją, postaramy dostosować się do Twojej przypadłości.
W przypadku wycieczki z transportem Nyską kierowca bierze na pokład dzieci jeśli są pod opieką osoby pełnoletniej, oraz jeśli są wzrostu wyższego niż 150 cm.

Adventure Warsaw

ul. Mińska 25a/111 „Soho Factory”

Godziny pracy biura: Pon-Pt, 9:00-17:00

Kontakt:

office@adventurewarsaw.pl

Dział Wycieczek

+48 664 828 243 lub 

+48 515 908 505

Dział Gier Miejskich 

+48 511 048 448

Muzeum Życia w PRL

ul. Piękna 28/34 (Plac Konstytucji – wejście na prawo od KFC)

tel +48 511 044 808

biuro@mzprl.pl

mzprl.pl

Odwiedź nas na Facebooku