Wycieczki dzienne

Gościom indywidualnym polecamy nasze wycieczki codzienne: Warszawską Przygodę oraz Czar PRL. Rozpoczynają się każdego dnia o godz. 10:00 i są prowadzone w języku angielskim. Gości odbieramy i odwozimy do hotelu. Sprawdź program :

War Przyg Button PL Czar PRL Button PL   War noca Button PL

Zobacz też wycieczki na zamówienie…

Wycieczki grupowe

Naszą specjalnością jest obsługa grup przyjazdowych do Warszawy. Każdy program zwiedzania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb gości. Oferujemy wycieczki oryginalnymi pojazdami, w zależności od preferencji i programu zabieramy gości w podróż zabytkowymi Nysami 522, autobusem tzw. „Ogórkiem”, klimatyzowanym autokarem lub tramwajem czy statkiem. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Gry miejskie

Gry miejskie to nasza kolejna specjalność. Scenariusze przygotowane przez nas wyciskają wszystko co najlepsze z historii i przestrzeni Warszawy. Dawkę realizmu zawdzięczamy także doskonałym aktorom, gotowych wcielić się w rolę o każdej porze dnia. Zbierz swoją drużynę i zmierz się z zadaniami!

Każdą grę układamy specjalnie dla Ciebie. Mamy kilka tematów przewodnich. Możemy odkrywać nieznaną Warszawę w Śródmieściu i na Starym Mieście lub przenieść się w epokę PRL i poczuć klimat Pragi. Możliwości jest wiele!

Przykłady:
Wcielasz się w postacie z filmów Barei, wyrabiasz lewy paszport na Bazarze Różyckiego, biegniesz po wodę brzozową do Pani Halinki, paradujesz w jedynym w swoim rodzaju naszyjniku z papieru toaletowego, a na koniec dokręcasz talerz w barze mlecznym. Zmęczony? Biegnij po kartkę, dają dziś mięso!

Sprawdź ofertę!

Wynajem samochodów

Posiadamy najlepszą flotę w mieście. Zabytkowym autem zwiedzimy Warszawę, a także wynajmiemy Ci je na własne potrzeby.

Do wyboru:

Nysa 522 – samochód symbol minionej epoki, służyła milicji i straży pożarnej a teraz służy turystom.

Nysa Lux – elegancka wersja zabytkowej Nysy, nazywana limuzyną dla bardzo wymagających gości. Szczególnie polecana na wieczorne przejażdżki po mieście.

Fiat 126p – kultowy duży Fiat doskonały na małe prywatne wycieczki.

Warszawa – elegancki wóz, który jest marzeniem wielu fascynatów motoryzacji.

Wołga – dawna limuzyna dygnitarzy partyjnych czeka na równych i równiejszych!

Autobus „Ogórek”- większe grupy zabieramy na przygodę starym Jelczem lub Skodą RTO.

Zobacz co mamy!

Eventy

Znajomość historii miasta i jego przestrzeni, doświadczenie w organizacji gier miejskich oraz zaplecze zabytkowych samochodów – te elementy dają nieskończenie wiele możliwości do zorganizowania niezapomnianego wydarzenia. Niezwykła przestrzeń Muzeum „Czar PRL” jest także do Twojej dyspozycji! Może służyć jako oryginalne miejsce do organizacji eventu lub spotkania. Podzielmy się doświadczeniem i wspólnie zorganizujmy coś wyjątkowego!

Napisz nam czego potrzebujesz!