Wynajem zabytkowych samochodów

Zapraszamy do przejażdżki klasycznymi pojazdami rodem z PRL. Oferujemy szerokiej gamy wynajem zabytkowych samochodów i autobusów. Służą nam dzielnie podczas wycieczek, są również  idealnym dodatkiem na event, wieczór kawalerski oraz ślub.

UWAGAPodane ceny są cenami netto obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Warszawy. Pojazdy wynajmujemy z kierowcami. 

Nysa 522

Rent a retro car-symbol of communist times in Poland. Nysa 522 was mainly used by milicia and fire fighters or as an ambulance. Rent it for a nice ride through Warsaw!

1 h – 450 zł

4 h – 600 zł                                                 

Wyślij zamówienie

Disco Nyska

Szyberdach, dwa barki, lodówka, telewizor i bardzo mocny sprzęt grający, gwarantują, że Dysko Nyska jest przystosowana nawet na najbardziej szalone wieczory. Przyciemniane szyby oraz wygodne kanapy dodają niezapomnianego klimatu.

Do Disco Nysy może wsiąść 6-7 pasażerów plus kierowca.

1h – 400 zł

2-3 h – 600 zł

Wyślij zamówienie

Chausson, czyli autobus czerwony

To prawdziwa legenda warszawskich ulic! W 1947 roku autobusy te trafiły do odbudowującej się stolicy. Dzięki nim możliwe było odtworzenie komunikacji miejskiej i jej rozwoju. Chaussony zakończyły kursowanie w latach 60 XX wieku.

do 4 h –od  2000 zł  

Wyślij zamówienie

San H-100 – najładniejszy polski autobus

To według wielu najładniejszy seryjnie produkowany polski autobus. W przeciwieństwie do „ogórka” jego wygląd jest lekki i bardziej wysmakowany. Sany H-100 królowały na ulicach miast, miasteczek i wsi w latach 60. i 70. XX wieku. Do dyspozycji mamy niebieski – wersja międzymiastowa, i czerwony – wersja miejska.

4 h – od 1 900 zł  

Wyślij zamówienie

Autobus Jelcz "Ogórek"

Propozycja dla liczniejszych grup. Poczuj komfort podróży dawnym, poczciwym Jelczem. Produkowany na bazie Czechosłowackiej Skody RTO od 1959 do 1986 roku. Mamy możliwość wynajęcia nawet i 5 zabytkowych Ogórków, więc żadna grupa nam nie straszna!

4 h – od 1 900 zł                                           

Wyślij zamówienie

Autobus Jelcz „Ogórek” wersja VIP

Mamy jeszcze jedną , ciekawą propozycję dla pasjonatów „Ogórków”. Tym razem wersja VIP – wyposażona jest w wygodnie turystyczne fotele dla pasażerów oraz nagłośnienie, z którego płynie zarówno muzyka jak i głos naszych przewodników. Dostępny tylko w sezonie (kwiecień-październik)!

4 h – od 1 900 zł  

Wyślij zamówienie

Ikarus – węgierski król warszawskich ulic

Tak najprościej można określić ten autobus, będący stałym elementem warszawskich dróg przez prawie 35 lat. Ikarusy pojawiły się w 1981 roku, na kilka dni przed wprowadzeniem stanu wojennego. Z końcem 2013 roku nastał kres epoki „Ikarów” i zostały one ostatecznie zastąpione taborem nowej generacji.

4 h – od 1 900 zł  

Wyślij zamówienie

Inne retro pojazdy

Interesuje Państwa wynajem zabytkowych samochodów? Świetnie!

Zapraszamy do kontaktu mailowego by dowiedzieć się czym jeszcze dysponujemy.

Wyślij zapytanie