Załoga Adventure Warsaw

Adventure Warsaw istnieje od 2009 roku. Ojcem inicjatywy jest Rafał, który jako początkujący urbanista, pisząc pracę magisterską zaczął drążyć, szukać i szperać, a wyniki badań przerosły jego najśmielsze oczekiwania, bo odkrył Warszawę! Czymś takim po prostu musiał się podzielić. I właśnie tak się wszystko zaczęło…

Dziś nasza drużyna składa się z młodych ale doświadczonych przewodników, którzy z pasją pokażą Ci Warszawę jakiej jeszcze nie widziałeś!

Dokumenty firmy png-about-us-s3c751b6f0d

Marta i Rafał - Założyciele Adventure Warsaw

Oboje zakochani w Warszawie, przyznają, że jest to związek trudny i wymagający. Stolica łatwa nie jest, ale są wyrozumiali, bo w końcu sporo przeżyła. A jak się wszystko zaczęło? W 2009 roku kiedy Rafał pisał swoją pracę magisterską o Warszawie, poza Starówką i Łazienkami turyści nie mieli okazji zobaczyć nic więcej. Rafał zaszokowany odkryciem miasta jakiego nie znał, postanowił je pokazać turystom. Z Martą poznali się na kursie przewodników. Już wtedy Rafał był w posiadaniu swojej pierwszej Nyski. Razem ruszyli we wspólną podróż, do której zapraszają każdego kto chce na nowo poznać Warszawę.

Karolina - Kobieta Pracująca | dział wycieczek

Żadnej pracy się nie boi! Im większa i skomplikowana do zorganizowania wycieczka, tym lepiej! Nie znosi jak nic się nie dzieje – potrzebuje pracy by żyć. Karolina zajmuje się obsługą firmowych i prywatnych zleceń na Warszawę. Uwielbia to miasto przez kontrasty i historię ale najbardziej gra jej w duszy stołeczna Praga. To konkretna kobieta z prawej strony Wisły!

Paulina – kreatorka atrakcji | dział gier miejskich

Zdecydowana kreatorka gier miejskich w Warszawie i innych miastach Polski. Mózg pracujący na wysokich obrotach i składający rozrzucone elementy w piękną, spójną całość. Dopieszcza szczegóły by każda realizacja była kompletnym arcydziełem. Wykorzystuje swoje harcerskie umiejętności w wymyślaniu nowych atrakcji i w koordynacji pracy tłumu animatorów.

Patrycja – pełna wyobraźni | dział wycieczek

Szerokie horyzonty wyobrazi, marzeń i podróży pozwalają na organizację wycieczek pełnych atrakcji. Bogate doświadczenie w branży turystycznej pomaga w kreatywnym działaniu i nietuzinkowych pomysłach. Lubi wczuć się w rolę turysty (gościa) by wycieczka była fascynująca. Łatwe rozwiązania odstawia na boczny tor – lubi zaskakiwać.    

Dominik - Klawy Inżynier | dział wycieczek

Inżynier logistyki transportu samochodowego, którego radiowy głos usłyszycie w naszej słuchawce. Bardzo aktywny,  dlatego idealnie wpasowuje się w zespół zakręconych przewodników i współpracowników. Ustawia wycieczki, planuje przejazdy Nysek i załatwia setkę innych spraw. Dusza podróżnika, lubi ciepło i nie wyobraża sobie życia bez słońca, które traktuje jak kroplówkę. Nie wygląda jak typowy polak ale jest nim z krwi i kości.

Konrad – Aktywny Eksplorator | dział gier miejskich

Z zawodu lingwista, a z zamiłowania również eksplorator zapomnianych rewirów i przedmieść Warszawy.

Uwielbia odkrywać na nowo i bez rutyny, dlatego przemierza rowerem Warszawę i całe Mazowsze wymyślając kolejne szlaki!

Ola - kobieta pazur | dział gier miejskich

Jej żywiołem są gry miejskie. Dzielnie przygotowuje wszystkie szczegóły związane z realizacją, a potem wciela się w różne role by sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Krzyś - od rzeczy niemożliwych | dział gier miejskich

Nie wiadomo czy gry miejskie wchłonęły Krzysia, czy Krzyś wchłonął gry miejskie. Jeździ po całej Polsce, realizuje i nadzoruje wydarzenia. Potrafi wcielić się w każdą rolę. Jego tajemnicza osobowość nie zdradza sekretów ogarniania rzeczy niemożliwych od ręki.