Ponad 14 lat doświadczenia

5 gwiazdek na TripAdvisor

Kochamy Warszawę 

i chcemy Ci ją pokazać 

Organizujemy niebanalne wycieczki, tworzymy wciągające gry miejskie i eventy

Jesteśmy lokalną firmą turystyczną, znamy się na Warszawie jak nikt! Zabierzemy Ciebie i Twoich Gości na prawdziwą warszawską przygodę. Przygodę, która rozbudzi w Was ciekawość i wznieci ducha odkrywcy. W naszych propozycjach znajdziecie nietypowe warszawskie wycieczki oraz arcyciekawe gry miejskie i eventy.  Reprezentujesz dużą firmę? Jesteś idywidualnym turystą? Zgramy się z Tobą w organizacji aktywnego czasu w Stolicy. 

Sprawdź naszą ofertę

Adventure-Warsaw-logo-czarne

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ

Mamy świeże pomysły

Zapomnij o nudzie. Twoje potrzeby są dla nas inspiracją do działania. Jesteśmy twórczymi towarzyszami Twojego pobytu w Warszawie.

Mamy ducha przygody...

...którym zarazimy Ciebie i Twoich gości. Chodź na wycieczkę, weź udział w grze. Odkryj piękną i nieoczywistą Warszawę.

Zgramy się z Tobą

Sięgnij po nasze wsparcie przy organizacji wydarzeń i wypoczynku w Warszawie.. Jesteśmy zespołem, który chętnie się z Tobą zgra.

zolte sylweta miasto_

Zespół Adventure Warsaw

97661c45afadd12ad680bcd6d8cb7d2e_Karola-360-220-c-90

Rafał i Marta | Założyciele Adventure Warsaw

Oboje zakochani w Warszawie, przyznają, że jest to związek trudny i wymagający. Stolica łatwa nie jest, ale są wyrozumiali, bo w końcu sporo przeżyła. A jak się wszystko zaczęło? Z Martą poznali się na kursie przewodników. Już wtedy Rafał był w posiadaniu swojej pierwszej Nyski. Razem ruszyli we wspólną podróż, do której zapraszają każdego, kto chce poznać Warszawę.

Karola

Karolina - Kobieta Pracująca | Head of the Tour Department

Żadnej pracy się nie boi! Im większa i skomplikowana do zorganizowania wycieczka, tym lepiej! Nie znosi, jak nic się nie dzieje – potrzebuje pracy by żyć. Karolina zajmuje się obsługą firmowych i prywatnych zleceń na Warszawę. Uwielbia to miasto przez kontrasty i historię ale najbardziej gra jej w duszy stołeczna Praga. To konkretna kobieta z prawej strony Wisły!

Paulina

Paulina – Kreatorka Atrakcji | Project Manager

Zdecydowana kreatorka gier miejskich w Warszawie i innych miastach Polski. Mózg pracujący na wysokich obrotach i składający rozrzucone elementy w piękną, spójną całość. Dopieszcza szczegóły, by każda realizacja była kompletnym arcydziełem. Wykorzystuje swoje harcerskie umiejętności w wymyślaniu nowych atrakcji i w koordynacji pracy tłumu animatorów.

Konrad

Konrad – Aktywny Eksplorator | Event Specialist

Z zawodu lingwista, a z zamiłowania również eksplorator zapomnianych rewirów i przedmieść Warszawy. Uwielbia odkrywać na nowo i bez rutyny, dlatego przemierza rowerem Warszawę i całe Mazowsze wymyślając kolejne szlaki!

Ola

Ola - Kobieta Pazur | Event Specialist

Jej żywiołem są gry miejskie. Dzielnie przygotowuje wszystkie szczegóły związane z realizacją, a potem wciela się w różne role by sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Krzyś

Krzyś - Od Rzeczy Niemożliwych | Event Manager

Nie wiadomo czy gry miejskie wchłonęły Krzysia, czy Krzyś wchłonął gry miejskie. Jeździ po całej Polsce, realizuje i nadzoruje wydarzenia. Potrafi wcielić się w każdą rolę. Jego tajemnicza osobowość nie zdradza sekretów ogarniania rzeczy niemożliwych od ręki.

Ponad 10 lat Adventure Warsaw

Nasi partnerzy

Media o nas

theguardian

"Życie nocne ma piękno i szorstkość i jest bardzo zabawne - expaci z Paryża, Berlina i Londynu cenią to, wolą je od swoich rodzinnych miast. Nie wierzycie mi? Spróbujcie samemu, lub poproście Adventure Warsaw (adventurewarsaw.pl) o oprowadzenie." The Guardian Więcej >

pobrane (1)

"Umiemy wczuć się w potrzeby turystów i nie serwujemy im suchych faktów. Miejsca, które z nimi odwiedzamy, nie są powszechnie znane - są tłem potrzebnym do opowiedzenia o tym, kim jesteśmy, jacy jesteśmy, co przeżyliśmy. " Rafał Patla (CEO) dla Na Temat

Więcej >

wyborcza

"Ludzie szukają dwóch rzeczy: historii, śladów transformacji i dowodów na sukces. Inspiruje ich to, że Warszawa się podniosła z ruin, że się zmienia. Fascynują się miejscami, które są świadkami historii, ale jednocześnie są otoczone nowymi budynkami. " Rafał Patla (CEO) dla Gazety Wyborczej, Warszawa

Więcej >

the-british-berliner-logo

"Nie ma nic złego w odkrywaniu (miasta) na własną rękę, ale osobiście uważam, że użyteczne jest wykorzystanie umiejętności lokalnego eksperta. Tym razem skorzystałam z doskonałych usług Adventure Warsaw." The British Berliner

Więcej >

naszemiasto

"Zwiedzanie z Adventure Warsaw to podpatrywanie lokalnego życia warszawiaków, w miejscach, gdzie nadal widać wpływ minionej epoki." NaszeMiasto.pl

Więcej >

Forbes

"Jako student gospodarki przestrzennej pisał pracę o wpływach PRL na urbanistykę Warszawy. Przy tej okazji odkrył tyle niesamowitych zakątków w mieście, że zaczął oprowadzać po nich wycieczki – na początku składające się głównie ze znajomych." Forbes o Rafale Patli (CEO)

Więcej >

Logo-newholiday-80-wysokosc

Ciekawe pomysły na zwiedzanie stolicy. Zwiedzając Warszawę często wybieramy się do znanych i mocno popularnych miejsc. Często nawet nie mamy pojęcia jak wiele perełek nas omija. Jak zaplanować zwiedzanie stolicy uwzględniając jej najciekawsze zakamarki? Sprawdźmy! Więcej >

Fokus_TV

Adventure Warsaw w Fokus TV

TVN Warszawa

Adventure Warsaw w TVN Warszawa

Skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

 

lub zadzwoń

 

od pon. do pt. w godzinach:  9:00-17:00

Wycieczki 

+48 664 828 243

+48 515 908 505

Gry miejskie

+48 511 048 448

Adventure Warsaw

Warszawa, ul. Rozłucka 16

Godziny pracy biura: Pon-Pt, 9:00-17:00

Kontakt:

office@adventurewarsaw.pl

Dział Wycieczek

+48 664 828 243 lub 

+48 606 22 55 25

Dział Gier Miejskich

+48 606 22 55 25

Muzeum Życia w PRL

Warszawa, ul. Piękna 28/34 (Plac Konstytucji – wejście na prawo od KFC)

tel +48 511 044 808

biuro@mzprl.pl

mzprl.pl

Odwiedź nas na Facebooku

AdventureWarsaw© 2019