Doświadczenie od 2009 roku

5 gwiazdek na TripAdvisor

Kochamy Warszawę 

i chcemy Ci ją pokazać 

Niebanalne wycieczki, wciągające gry miejskie i eventy

Zacznijmy od początku... Warszawa, jesień 2009 roku. Rafał błąka się bez celu po mieście. Wpada na pomysł by zakupić retro Nysę 522 za dwa tysiące złotych. Przy Centralnym zaczyna szukać zagranicznych turystów i oprowadzać ich po Warszawie. Okazuje się, że przeciera stołeczne szlaki - nikt wcześniej nie podjął się tematu tego typu, alternatywnego zwiedzania. Z czasem, w Warszawie pojawia się coraz więcej turtystów zagranicznych i polskich. Rafał kupuje się kolejne Nysy, a na Pradze (Kamionku) tworzy pierwszą izbę z pamiątkami z PRL, która przeradza się jedyne w Warszawie Muzeum Życia w PRL z siedzibą przy Placu Konstytucji (ul. Piękna 28/34). Natomiast w tym momencie Adventue Warsaw organizuje pełne przygód wycieczki, gry miejskie i eventy, które rozbudzają ciekawość i ducha odkrywcy stolicy.

Jak to się zaczęło?

Adventure-Warsaw-logo-czarne

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ

Mamy świeże pomysły

Zapomnij o nudzie. Twoje potrzeby są dla nas inspiracją do działania. Jesteśmy twórczymi towarzyszami Twojego pobytu w Warszawie.

Mamy ducha przygody...

...którym zarazimy Ciebie i Twoich gości. Chodź na wycieczkę, weź udział w grze. Odkryj piękną i nieoczywistą Warszawę.

Zgramy się z Tobą

Sięgnij po nasze wsparcie przy organizacji wydarzeń i wypoczynku w Warszawie.. Jesteśmy zespołem, który chętnie się z Tobą zgra.

Zespół Adventure Warsaw

97661c45afadd12ad680bcd6d8cb7d2e_Karola-360-220-c-90

Rafał i Marta | Założyciele Adventure Warsaw

Oboje zakochani w Warszawie, przyznają, że jest to związek trudny i wymagający. Stolica łatwa nie jest, ale są wyrozumiali, bo w końcu sporo przeżyła. A jak się wszystko zaczęło? Z Martą poznali się na kursie przewodników. Już wtedy Rafał był w posiadaniu swojej pierwszej Nyski. Razem ruszyli we wspólną podróż, do której zapraszają każdego, kto chce poznać Warszawę.

Karola

Karolina - Kobieta Pracująca

Żadnej pracy się nie boi! Im większa i skomplikowana do zorganizowania wycieczka, tym lepiej! Nie znosi, jak nic się nie dzieje – potrzebuje pracy by żyć. Karolina zajmuje się obsługą firmowych i prywatnych zleceń na Warszawę. Uwielbia to miasto przez kontrasty i historię ale najbardziej gra jej w duszy stołeczna Praga. To konkretna kobieta z prawej strony Wisły!

Julia – Kreatorka Atrakcji

Zdecydowana kreatorka gier miejskich w Warszawie i innych miastach Polski. Mózg pracujący na wysokich obrotach i składający rozrzucone elementy w piękną, spójną całość. Dopieszcza szczegóły, by każda realizacja była kompletnym arcydziełem. Wykorzystuje swoje tajemne umiejętności w wymyślaniu nowych atrakcji i w koordynacji pracy tłumu animatorów.

Tak świętowaliśmy dekadę działalności w 2019 roku!

Media o nas

theguardian

"Życie nocne ma piękno i szorstkość i jest bardzo zabawne - expaci z Paryża, Berlina i Londynu cenią to, wolą je od swoich rodzinnych miast. Nie wierzycie mi? Spróbujcie samemu, lub poproście Adventure Warsaw (adventurewarsaw.pl) o oprowadzenie." The Guardian Więcej >

pobrane (1)

"Umiemy wczuć się w potrzeby turystów i nie serwujemy im suchych faktów. Miejsca, które z nimi odwiedzamy, nie są powszechnie znane - są tłem potrzebnym do opowiedzenia o tym, kim jesteśmy, jacy jesteśmy, co przeżyliśmy. " Rafał Patla (CEO) dla Na Temat

Więcej >

wyborcza

"Ludzie szukają dwóch rzeczy: historii, śladów transformacji i dowodów na sukces. Inspiruje ich to, że Warszawa się podniosła z ruin, że się zmienia. Fascynują się miejscami, które są świadkami historii, ale jednocześnie są otoczone nowymi budynkami. " Rafał Patla (CEO) dla Gazety Wyborczej, Warszawa

Więcej >

the-british-berliner-logo

"Nie ma nic złego w odkrywaniu (miasta) na własną rękę, ale osobiście uważam, że użyteczne jest wykorzystanie umiejętności lokalnego eksperta. Tym razem skorzystałam z doskonałych usług Adventure Warsaw." The British Berliner

Więcej >

naszemiasto

"Zwiedzanie z Adventure Warsaw to podpatrywanie lokalnego życia warszawiaków, w miejscach, gdzie nadal widać wpływ minionej epoki." NaszeMiasto.pl

Więcej >

Forbes

"Jako student gospodarki przestrzennej pisał pracę o wpływach PRL na urbanistykę Warszawy. Przy tej okazji odkrył tyle niesamowitych zakątków w mieście, że zaczął oprowadzać po nich wycieczki – na początku składające się głównie ze znajomych." Forbes o Rafale Patli (CEO)

Więcej >

newholiday

Ciekawe pomysły na zwiedzanie stolicy. Zwiedzając Warszawę często wybieramy się do znanych i mocno popularnych miejsc. Często nawet nie mamy pojęcia jak wiele perełek nas omija. Jak zaplanować zwiedzanie stolicy uwzględniając jej najciekawsze zakamarki? Sprawdźmy w New Holiday!

Więcej >

 

Adventure Warsaw w Fokus TV

Adventure Warsaw w TVN Warszawa

Skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

 

  lub zadzwoń

   

  od pon. do pt. w godzinach:  9:00-17:00

  +48 664 828 243 (wycieczki)

  +48 511 048 448 (gry miejskie)

  Adventure Warsaw

  Warszawa, Nowogrodzka 7/9 m 30

  Godziny pracy biura: Pon-Pt, 9:00-17:00

  Kontakt:

  office@adventurewarsaw.pl

  Dział Wycieczek

  +48 664 828 243

  Dział Gier Miejskich

  +48 511 048 448

  Muzeum Życia w PRL

  Warszawa, ul. Piękna 28/34 (Plac Konstytucji – wejście na prawo od KFC)

  tel +48 511 044 808

  biuro@mzprl.pl

  mzprl.pl

  Odwiedź nas na Facebooku

  Adventure Warsaw ©