Zejdź z ubitej ścieżki

zabierzemy Cię na warszawską przygodę

Tworzymy niesztampowe gry miejskie i eventy dla Ciebie i Twoich gości

Warszawa to ciężko pracujące i piękne, w nieoczywisty sposób, miasto. Znamy się z nim dobrze i potrafimy je pokazać. Weźmiemy Twoich gości na emocjonującą wycieczkę oraz stworzymy grę pasującą do Twojej grupy.

Chcemy by Goście spędzili tu wartościowe chwile, żeby poznali naszą Stolicę i chcieli tu wrócić. Wrócić do Ciebie.

Doświadczenie

W 2009 roku wystartowaliśmy z pierwszymi tego typu wycieczkami po Warszawie. To był bardzo intensywny czas, pełny doświadczeń i wyjątkowych wyzwań. Jesteśmy gotowi na następne.

Zgranie

Jesteśmy zgranym zespołem, tak jak Ty, codziennie zmagamy się z nowymi wyzwaniami. Jeśli tylko zechcesz, zgramy się z Tobą i razem zorganizujemy niezapomniany czas dla Twoich Gości w Warszawie.

Pomysłowość

Gry miejskie a także wycieczki nie istnieją bez dobrych pomysłów. Pielęgnujemy je i pozwalamy by rosły w naszych głowach. To one są źródłem udanych projektów zrealizowanych z Klientami.

Retro pojazdy

Nyski i Ogórki, mamy je! Wskakuj na pokład! Zza okien tych wehikułów czasu Warszawa wygląda jeszcze lepiej niż zwykle. Warkot ich silników jest doskonałym podkładem pod historię, którą opowie przewodnik.

Charakter

Zapomnij o nudzie!
Od pierwszego kontaktu z nami poczujesz ducha przygody. Nie martw się, z nami nie zabłądzisz. Jesteśmy wprawnymi przewodnikami i organizatorami.

Jakość

Nasi Goście systematycznie dzielą się opiniami o naszych wycieczkach w serwisie TripAdvisor. Dzięki ich zadowoleniu otrzymaliśmy Certyfikat Jakości serwisu. To najlepsze potwierdzenie jakości naszych sług.

Oni już przeżyli z nami przygodę w Warszawie i byli uradowani 

Wycieczki pełne przygód

Zabierz swoich gości na nietuzinkową wycieczkę prowadzoną przez wyjątkowych przewodników, z transportem zabytkowymi nysami i autobusami typu ogórek. Zwiedzisz z nami Warszawę nieoczywistą, nieznaną, nieodkrytą. Nasze specjalności to: przedwojenna stolica, PRL, Międzywojnie, Warszawa żydowska i szemrana oraz dzisiejsza metropolia. Naturalnie to tylko kilka pojęć, nasi przewodnicy mogą się pochwalić o wiele większą wiedzą. Jesteśmy gotowi dostosować wycieczkę do Twoich potrzeb i pomysłów. 

Wybierz jedną z wycieczek grupowych

Z przewodnikiem i transportem zabytkowymi Nysami i Ogórkami
Cena już od

850 PLN

Przejdź do oferty

Masz pomysł na wycieczkę?

Zrealizujemy ją dla Ciebie

Gry miejskie i eventy

Gry miejskie i eventy Adventure Warsaw są stworzone z miłości do Warszawy i pociągu do przygód. Są po to, by Twoi goście w fajny i mądry sposób spędzili czas w naszym mieście. Każda nasza gra jest inna, bo każda grupa, z która pracujemy jest wyjątkowa.

Sprawdź czy jesteś sprytniejszy od warszawskiego Cwaniaka! Dołóż cegłę odbudowy do powojennej Warszawy. Posłuchaj, jakie tajemnice wyjawi Ci Gawędziarz. Chodź z nami w miasto i przeżyj przygodę!

gra_miejska

Integracja

Nic tak nie łączy jak wspólne wyzwanie. Nasze gry miejskie to świetnie narzędzie wspierające integrację grupy. Organizujemy atrakcje dla grup liczących nawet kilkaset osób.

Zabawa

Nie zapomnijmy o zabawie. Twoi Goście po godzinach spędzonych na spotkaniach i konferencji chcą się rozerwać. Jesteśmy specjalistami od przygody! Sprawimy, że nawet największa maruda zacznie się uśmiechać i zapomni o wyzwaniach codzienności.

Kreacja

Wciągamy uczestników gry w stworzenie czegoś wspólnie. Mini warsztaty są częstym elementem scenariuszy. Własnoręcznie zrobienie drobnego upominku z Warszawy, czy przygotowanie tradycyjnego posiłku ucieszy każdego. 

Wiedza

Warszawa to nie tylko wojna i komunizm. Niemal każdy element scenariusza zawiera pigułkę przystępnej wiedzy o Stolicy. Zadbamy o to, żeby Goście dowiedzieli się czegoś ciekawego i zaskakującego o naszym mieście.  

Dlaczego klienci uwielbiają nasze gry i wycieczki 

"...wycieczka cieszyła się ogromną popularnością, a przewodnik swoją charyzmą pozwolił naszym gościom zapomnieć o niezbyt przychylnej pogodzie i zainteresował ich na tyle, że chętnie wdawali się w liczne dyskusje, zadawali pytania i wykazywali ogromne zainteresowanie tematem komunizmu w Polsce."

Karolina Urban / Press Officer w Cosmocover

AW miło zaskoczyła mnie swoim otwarciem i zaangażowaniem. W zabawie zdołała wykorzystać sprzęt produkowany przez naszą firmę, co wymagało napisania indywidualnego scenariusza i dostosowania pewnych zadań do grupy. W efekcie grupa bardzo się zaangażowała, zintegrowała i na pewno zapamięta pobyt w Warszawie na długo.

Agnieszka Bilska / Specjaliska ds. marketingu EBS Sp. z o.o.

Firma (...) zorganizowała grę miejską dla pracowników naszej firmy umiejętnie integrując polska i duńską część naszego zespołu wokół tematu Warszawy: jej historii, tradycji, oraz ciekawostek lokalnych. Od pierwszego kontaktu firma wykazywała się profesjonalizmem przygotowując scenariusz gry dostosowany do charakteru grupy.

Dariusz Kubacki / Prezes zarządu KMD Poland

Dzień upłynął w niesamowicie ciekawej atmosferze, pełnej nowych informacji, cudownych atrakcji oraz uśmiechu.

Paulina Altman / Managing Director Assistant, Affecto Poland

Rafal has done an outstanding job. He is well mannered, well-spoken and his English is very good. He showed great flexibility and commitment and is a great team player. He handled difficult situations with guests very well while always remaining calm. He is always smiling very charming and the guests felt well taken care of.

Silke Gliemann / Head of Marketing at Continental

czystym sumieniem możemy polecić Warsaw Adventure wszystkim firmom, które pragną w sposób profesjonalny, a zarazem ciekawy pokazać swoim gościom Warszawę i okolice oraz zapewnić atrakcyjne spędzenie czasu.

Piotr Śledziński / Dyrektor Generalny Boccard Polska Sp. z o.o.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat gier i wycieczek?

Sięgnij po nasze wsparcie

Nasz zgrany zespół jest prawdziwym kręgosłupem wszystkich miejskich przygód. Twoi Goście to nasi Goście. Chętnie zgramy się z Tobą w tworzeniu wydarzenia.

10-AW-7

Skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

 

  lub zadzwoń

   

  od pon. do pt. w godzinach:  9:00-17:00

  +48 664 828 243 (wycieczki)

  +48 511 048 448 (gry miejskie)

  Adventure Warsaw

  Warszawa, Nowogrodzka 7/9 m 30

  Godziny pracy biura: Pon-Pt, 9:00-17:00

  Kontakt:

  office@adventurewarsaw.pl

  Dział Wycieczek

  +48 664 828 243

  Dział Gier Miejskich

  +48 511 048 448

  Muzeum Życia w PRL

  Warszawa, ul. Piękna 28/34 (Plac Konstytucji – wejście na prawo od KFC)

  tel +48 511 044 808

  biuro@mzprl.pl

  mzprl.pl

  Odwiedź nas na Facebooku

  Adventure Warsaw ©