Informacje ogólne

Cena już od 1100 PLN za wycieczkę

większe grupy - wycena indywidualna

Dostępność: codziennie

Języki do wyboru: EN | ES | IT | FR | DE | RU | PL

Czas trwania: 3 godziny

Transport zabytkową Nyską 522

Fascynująca wycieczka dla tych, którzy są po raz pierwszy lub kolejny w Warszawie i mają ochotę na coś więcej niż zwykłe zwiedzanie! Pasjonaci eksploracji miast, ta wycieczka jest dla Was! Zajrzymy z miejskie zaułki, odwiedzimy obie strony Wisły i poznamy Stolicę o wielu twarzach. Do transportu posłuży nam zabytkowa Nysa 522. Dzięki tej wyprawie zrozumiesz jakim miastem jest dzisiejsza Warszawa i jaki jest jej rodowód. Zaskoczymy Cię mało znanymi anegdotami o historii miasta i Polski. Towarzyszem Twojej przygody będzie profesjonalny i zakręcony przewodnik, „warszawski lokals”, przed którym miasto nie ma tajemnic. Gwarantujemy dużo śmiechu, brak nudy oraz trochę intryg. Zadbamy też o Twój żołądek, na posiłek zatrzymamy się w najlepszym Waszawskim barze mlecznym.

Wyrusz z nami po nowe doświadczenia,
po przygodę, warszawską przygodę!
Wskakuj do Nyski!

Zaczniemy z placu Grzybowskiego, który jest epicentrum stołecznych kontrastów – od przedwojennych budynków, przez relikty komunizmu, po nowoczesne wieżowce z przyszłości. Odkryjesz tajemnice warszawskich podwórek, zajrzymy w bramy by poczuć powiew innego miasta ukrytego przed oczami zwykłych turystów. Poznasz miejsca, w których spotykają się mieszkańcy Warszawy, zobaczysz gdzie goszczą się hipsterzy a także pasjonaci natury. Odsłonimy tajemnice Wisły. Za to na Pradze dotkniesz budynków, które przetrwały wojny, doświadczysz historii.

Jeśli chcesz możesz zdecydować dodatkowo się na:

 • zamianę nyski na retro autobus Ogórek, nowoczesnego busa lub autokar
 • lunch w Barze Mlecznym lub klimatycznej restauracji
 • szota i pyzę ze słoika w kultowym barze na Pradze
 • cwaniaka warszawskiego w jednej z bram kamienicy

 

#WarszawaUkryta #WarszawaNieznana #Warszawa #wycieczka #citybreak 

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

  lub telefonicznie

  +48 664 828 243

  Pon-Pt, 9:00-17:00

  Dodatkowe informacje

  Nasze samochody Nysa 522 nie mają klimatyzacji, są zabytkowe. Za to zimą są wyposażone w ogrzewanie. Pamiętaj, że jeśli chcesz możesz zmienić środek transportu na nowoczesnego busa. Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczki będziemy się również poruszać pieszo.
  Nasze samochody Nysa 522 nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, przepisy ruchu drogowego dopuszczają brak pasów w tego typu autach.
  Oczywiście, że tak. Napisz nam o tym.
  Jeśli masz alergię pokarmową lub inną, która może wpłynąć na Twój komfort prosimy daj nam znać przed rezerwacją, postaramy dostosować się do Twojej przypadłości.
  W przypadku wycieczki z transportem Nyską kierowca bierze na pokład dzieci jeśli są pod opieką osoby pełnoletniej, oraz jeśli są wzrostu wyższego niż 150 cm.