Informacje ogólne

Cena już od 1100 PLN za wycieczkę

większe grupy - wycena indywidualna

Dostępność: codziennie

Języki do wyboru: EN | ES | IT | FR | DE | RU | PL

Czas trwania: 3 godziny

Transport zabytkową Nyską 522

Najlepsza wycieczka dla wszystkich, którzy są po raz pierwszy w Warszawie! Pokażemy Ci najważniejsze miejsca w Stolicy. Nic, co interesujące nie umknie naszej uwadze. Na zwiedzanie proponujemy jedyny taki środek transportu w tym mieście: vintage Nysę 522, czyli przestronny i bardzo retro minivan, który kiedyś jeździł po polskich ulicach. Wprowadzimy Cię w dzieje miasta i Polski, zalejemy Was morzem arcyciekawych historii z życia wziętych. Co najważniejsze, zrobi to profesjonalny przewodnik, który jest po prostu warszawskim lokalsem. Z nami zobaczysz najważniejsze zabytki Warszawy, odwiedzisz główne place, poznasz znanych warszawiaków i wydarzenia z historii miasta. Nie zanudzimy Cię! Informacje przedstawiamy w postaci anegdot, które same wchodzą do głowy.

Żadne najważniejsze miejsca w stolicy nie umkną naszej uwadze!

Zaczniemy na Placu Piłsudskiego, jednym z najważniejszych placów Warszawy, który jest miejscem wielu ważnych wydarzeń z historii Polski. Potem przeniesiemy się w czasie, prosto na Stare Miasto (jest wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Poznamy historię Kolumny Zygmunta, Zamku Królewskiego oraz warszawskiej Syrenki. Dowiemy się, co wspólnego z Warszawą ma Fryderyk Chopin, poznamy historię jedynego na świecie Państwa Podziemnego oraz warszawskich bohaterów. Dotkniemy 1000-letnich dziejów społeczności Żydowskiej w Polsce. Wycieczkę zakończymy na Śródmieściu, miejscu, w którym „kiedyś” łączy się z „teraz” i zmierza w przyszłość. Poznaj Warszawę pełną interesujących kontrastów.

Jeśli chcesz możesz zdecydować się na:

 • zamianę Nyski na retro autobus Ogórek lub nowoczesnego busa / autokar
 • odwiedzenie tarasu widokowego na XXX piętrze PKiN
 • przystanek na gorącą czekoladę w Wedlu
 • postacie historyczne na trasie z zadaniem 
best-1best-9

#StareMiasto #TraktKrólewski #chopin #żydowska #historia #zabytki #śródmieście #Warszawa #wycieczka #citybreak

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz

  lub telefonicznie

  +48 664 828 243

  Pon-Pt, 9:00-17:00

  Dodatkowe informacje

  Nasze samochody Nysa 522 nie mają klimatyzacji, są zabytkowe. Za to zimą są wyposażone w ogrzewanie. pamiętaj, że jeśli chcesz możesz zmienić środek transportu na nowoczesnego busa. Prosimy założyć wygodne ubrania i buty ponieważ w trakcie wycieczka będziemy się również poruszać pieszo.
  Nasze samochody Nysa 522 nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, przepisy ruchu drogowego dopuszczają brak pasów w tego typu autach.
  Oczywiście, że tak. Napisz nam o tym.
  Jeśli masz alergię pokarmową lub inną która może wpłynąć na Twój komfort prosimy daj nam znać przed rezerwacją, postaramy dostosować się do Twojej przypadłości.
  W przypadku wycieczki z transportem Nyską kierowca bierze na pokład dzieci jeśli są pod opieką osoby pełnoletniej, oraz jeśli są wzrostu wyższego niż 150 cm.